Andrea Kimi Antonelli saját hibájából ért el rosszabb eredményt az F1-es Osztrák Nagydíj időmérőjén. Elismerte, csapattársát kellett volna követnie.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vezess
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!