Kis fóliaházunkban az uborka már terem, de ehetetlenül keserűek termései. Mit tehetek? Ugyanezek a növények teremhetnek keseredésmentes uborkákat is idén, ha igen, hogyan? Mit tehetünk, hogy ne legyen keserű az uborka?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agrofórum