Törvényt sérthet a Mohu, amikor díjat számít fel az építési hulladék leadásáért a lakosságtól

Az állítólagos visszaélések miatt a Mohu július 1-től nem biztosítja az építési-bontási hulladék bizonyos kvótáig ingyenes leadását a lakosság számára, ez azonban a kormányhivatal szerint megsérti a hulladéktörvény rendelkezéseit. Az új, fizetős rendszer a szakemberek szerint az illegális szemétlerakást növeli.

Törvényt sérthet a Mohu, amikor díjat számít fel az építési hulladék leadásáért a lakosságtól

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Vállalkozás

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!