Hegedűs Zsolt figyelmeztette a lakosságot az extrém hőség miatt, nagy baj lehet, ha nem figyelünk

A tárcavezető szerint nem gyengeség otthon maradni.

Hegedűs Zsolt figyelmeztette a lakosságot az extrém hőség miatt, nagy baj lehet, ha nem figyelünk

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!