Figyelmeztetést adott ki a kormány, életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás

A legtöbb helyen már reggel kilenckor elérte a hőmérséklet a 30 fokot.

Figyelmeztetést adott ki a kormány, életbe lépett a harmadfokú hőségriasztás

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!