Antonelli: Az én hibám volt, hogy elengedtem a körömet

Kimi Antonelli csalódottan értékelte az Osztrák Nagydíj időmérőjét, miután a negyedik helyet szerezte meg, ám úgy véli, saját hibája miatt maradt le az első rajtsorról. Antonelli: Az én hibám volt, hogy elengedtem a körömet

Antonelli: Az én hibám volt, hogy elengedtem a körömet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!