Karácsony Gergely: „Én szeretnék lenni, aki összeadja az első azonos nemű párt Budapesten”

Beszédet mondott a szombati Pride-felvonuláson Karácsony Gergely, Budapest főpolgármestere is. A városvezető kitért a tavalyi rendezvényre, a kormányváltásra és az Erzsébet hídon kialakult zászlóháborúra is. Kijelentette azt is, ő akarja összeadni az első azonos nemű párt Budapesten.

Karácsony Gergely: „Én szeretnék lenni, aki összeadja az első azonos nemű párt Budapesten”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!