Fidesz: A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár

Megszűnik a védett üzemanyagár rendszere.

Fidesz: A kormány fizesse ki a családi tulajdonban lévő benzinkutaknak, ami jár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Origo - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!