17 év után növekedtek az amerikai fizikai játékeladások a Nintendo Switch 2 miatt!

A tavaly júniusban megjelent Nintendo Switch 2 egy hosszú ideje tartó trendet fordított meg az Egyesült Államokban. A fizikai játékkiadások eladásai már több mint egy évtizede csökkennek a digitális játékértékesítés térnyerése miatt, és miután kiderült, hogy a Grand Theft Auto VI novemberben „kód a dobozban” formában jelenik meg (mielőtt állítólag még ebben az évben megjelenne a lemezes változat is – erről ma már írtunk a hírekben), a fizikai eladások várhatóan még tovább fognak csökkenni. De 2009 óta először, 2025 és 2026 között az Egyesült Államokban évről évre növekedést mutatnak a fizikai játékokra fordított kiadások a Nintendo Switch 2-nek köszönhetően. US new physical video game software spending. 12 months ending May 2007-2026: [image or embed] — Mat Piscatella (@matpiscatella.bsky.social) June 25, 2026 at 1:30 PM… Olvasd tovább... 17 év után növekedtek az amerikai fizikai játékeladások a Nintendo Switch 2 miatt!

17 év után növekedtek az amerikai fizikai játékeladások a Nintendo Switch 2 miatt!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!