Mindent leural a kánikula, amelyről ráadásul az élő környezetért felelős miniszter is posztolt egy sokkoló bejelentést. A nyár első harmadának épp hogy a végén, amikor a kegyetlen időjárás még csak be ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu