Rengeteg év után néztem meg ismét és ezúttal is nagyon mély benyomásokat tett rám a film, mégpedig jó értelemben. A Hukkle című filmnek kétszer futottam neki, az nálam egyértelműen kudarcba fulladt, ez viszont zseniális. Meglehetősen naturalista és gusztustalan, aki nem bírja az ilyet, az kerülje el messzire. Valószínűleg az is közrejátszott, hogy Parti Nagy Lajos írásainak hangulatát nagyon klass...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mafab