Én még itt vagyok: Nem mi voltunk a legalján (kritika)

Hú, hát nagyon erős, hogy ha belegondoltok, a huszadik században több volt az elfuserált diktatúra, mint a demokratikus rendszerek. Dél-Amerika ezen belül is kemény hely volt, ott talán nem is volt szabad rendszer akkoriban sehol. __GA__Brazíliában járunk az 1970-es években, ahol katonai diktatúra van. Nem ilyen tinglitangli NER, hanem rendes, kifejlett fajta, ahol elviszik az embert, mint a Rákos...

Én még itt vagyok: Nem mi voltunk a legalján (kritika)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mafab

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!