Az Orbán-kormány tavaly a gyülekezési törvényt is módosította, hogy betiltsa a rendezvényt, ami végül a fővárosi önkormányzat segítségével minden idők legnagyobb magyarországi Pride-ja lett. A törvény ugyan máig érvényben van, de a rendőrség idén nem tiltotta be az eseményt. Kisebb incidensek voltak, de a menet rendben megérkezett a Vérmezőhöz. Kövesse velünk élőben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG