A legjobb, amit a szüleimmel való kapcsolatból ki tudok hozni, az, hogy elengedem

Amikor évekkel ezelőtt először ültem be egy terapeuta rendelőjébe, azt hittem, pontosan tudom, miért vagyok ott. Nem önmagamat akartam megjavítani, csak jobb kapcsolatot szerettem volna a szüleimmel.

A legjobb, amit a szüleimmel való kapcsolatból ki tudok hozni, az, hogy elengedem

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bien

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!