Többféle oka is lehet, ha egy cukorbeteg rendszeresen magas vércukorszintet mér reggel ébredéskor.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HáziPatika
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!