Az oktatási intézmények és a nyári táborok is felkészültek a szombattól életbe lépett harmadfokú hőségriadóra – közölte Facebook-oldalán Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter. A tárcavezető szerint az intézmények a helyi adottságokhoz igazodva szervezik át a programokat, miközben kiemelt figyelmet fordítanak a gyermekek és a pedagógusok biztonságára.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio