Piknikhangulat a Pride-on és emlékezés a Fidesznek mutatott fityiszre

Orbán tavaly sokat tett a Pride-ért – mondta Karácsony Gergely főpolgármester az idei LMBTQ-fesztiválon, utalva arra, hogy az Orbán-kormányzat tavaly megpróbálta betiltani a rendezvényt – sikertelenül. Karácsony azt is mondta, szeretné, ha ő lenne az, aki összeadja majd az első azonos nemű párt Budapesten. A rendezvényen a tavalyinál kisebb, de így is sokezres tömeg vett részt. Csak kisebb atrocitások fordultak elő.

Piknikhangulat a Pride-on és emlékezés a Fidesznek mutatott fityiszre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!