A Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája idén második alkalommal hirdette meg az Év oktatója díjakat, amelyeket a hazai felsőoktatásban tanulók szavazatai alapján ítélnek oda. Az elismerést olyan személyiségek nyerhetik el, akik a hallgatók számára emberi, szakmai, vagy tanári példaképek. Az esélyegyenlőség jegyében az egyetemeket hallgatói létszám alapján három csoportba sorolták. A nagylétszámú intézmények oktatói közül Lukács Az Év oktatója lett a Széchenyi István Egyetem mesteroktatója
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz