Átléptük a 40 fokot, játszi könnyedséggel dőlt meg a melegrekord

Mind az országos, mind a fővárosi rekordot felülírta a hőség. Biztos volt, hogy a mára vonatkozó rekord, 37,5 fok fölé megyünk ma.

Átléptük a 40 fokot, játszi könnyedséggel dőlt meg a melegrekord

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!