Karácsony: Én szeretnék lenni az, aki összeadja majd az első azonos nemű párt Budapesten

Nincs akkora tömeg a hatalmas hőségben megrendezett idei Pride-on, mint tavaly, amikor a Fidesz be akarta tiltani a felvonulást, de így is sokan vannak. Amikor a tömeg eleje az Erzsébet hídon járt, akkor a vége a Deák térhez érkezett, írja a Telex. Karácsony Gergely, Budapest főpolgármestere arra hívta fel a figyelmet, hogy még mindig hatályban […]

Karácsony: Én szeretnék lenni az, aki összeadja majd az első azonos nemű párt Budapesten

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!