Hőség – Szombattól harmadfokú a hőségriasztás (MTI)

Szombattól harmadfokúra emelte a hőségriasztást az ország egész területén az országos tisztifőorvos, a hőhullám egy szintén rendkívül meleg időszakot folytat, a tartós hőség komoly egészségügyi kockázatot jelent az idősek, a kisgyermekek, a várandósok, a krónikus betegek, valamint a szabadban dolgozók számára – közölte kormány szombaton délelőtt. Azt írták, a legtöbb helyen már reggel kilenc órára Bővebben...

Hőség – Szombattól harmadfokú a hőségriasztás (MTI)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!