Döntött a kormány: nem a Debrecen melletti szántóföldön épül meg a Közlekedési Múzeum

Fontos mérföldkőhöz érkezett az új Közlekedési Múzeum ügye: a kormány elvi döntése értelmében a beruházás az eredeti helyszínen, a kőbányai Északi Járműjavító területén valósul meg. Ezzel pont kerül az intézmény elhelyezése körüli, komoly politikai viták végére – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter. Az elmúlt időszakban a Közlekedési Múzeum sorsa kulturális funkciója helyett […]

Döntött a kormány: nem a Debrecen melletti szántóföldön épül meg a Közlekedési Múzeum

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!