Fontos mérföldkőhöz érkezett az új Közlekedési Múzeum ügye: a kormány elvi döntése értelmében a beruházás az eredeti helyszínen, a kőbányai Északi Járműjavító területén valósul meg. Ezzel pont kerül az intézmény elhelyezése körüli, komoly politikai viták végére – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter. Az elmúlt időszakban a Közlekedési Múzeum sorsa kulturális funkciója helyett […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap