Ahogy arról néhány napja írtunk, Rubint Réka újabb kemoterápiás kezelésen vesz részt, miután a korábbi terápia nem hozta meg a várt eredményeket. A 2022 óta rákkal küzdő fitneszedző és üzletasszony májából vett mintákat jelenleg Amerikában vizsgálják, hogy kiderüljön, képződtek-e áttétek. A családanya továbbra is optimista, és hisz abban, hogy sikerül legyőznie a betegséget.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk