A gyerek véletlenül magára zárta a kocsit, és nem lehetett kinyitni – tájékoztatott a nagyszombati kerületi rendőrség. „A 158-as segélyhívó operátora bejelentést kapott arról, hogy Somorján egy parkolóban egy felforrósodott BMW-ben rekedt egy másfél éves kisgyermek. Az eset úgy történt, hogy miután az édesanya kiszállt az autóból, a gyerek belülről véletlenül bezárta a járművet, és már nem tudta kinyitni. A megrémült kisgyermek hangosan sírt” – közölte a rendőrség, hozzátéve, a rendőrök és a tűzoltók betörték az egyik oldalsó ablakot, és kiszabadították a kicsit.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Autoszektor