„Ez egy katasztrófa-világbajnokság” – Taremi élesen nekiment a FIFA-nak és Infantinónak

„Ha azt akarják, hogy kiesünk, essünk ki”

„Ez egy katasztrófa-világbajnokság” – Taremi élesen nekiment a FIFA-nak és Infantinónak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → FociClub

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!