Az 1954-es „berni tragédia” és a magyar labdarúgás legfájóbb ezüstje

Cikksorozatunk előző részeiben felidéztük az első világbajnokságok magyar vonatkozásait, majd az 1938-as franciaországi torna történetét, ahol a magyar válogatott először jutott el a döntőig, és ezüstérmet szerzett. Most…

Az 1954-es „berni tragédia” és a magyar labdarúgás legfájóbb ezüstje

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!