Őrizetbe vettek egy szabadkai férfit, aki a gyanú szerint egy 72 éves szabadkai nő otthonából mintegy 11,5 millió dinár értékű ékszert lopott el, miközben szobafestési munkálatokat végzett a házban. A belügyminisztérium közlése szerint a szabadkai rendőrök egy nagy értékű lopás körülményeit derítették fel, és őrizetbe vették a 43 éves B. V.-t, akit a bűncselekmény elkövetésével […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó