A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább, riválisa pedig másodikként. A franciák kedden egy csoportharmadikkal találkoznak New Yorkban a nyolcaddöntőbe jutásért, míg a norvégok ugyanazon a napon Elefántcsontparttal csapnak össze Dallasban. Világbajnokság, I csoport, 3. (utolsó) forduló: Franciaország-Norvégia 4-1 […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap