Aranyosi Péter: a Covid idején majdnem meghaltam

A Covid okozta életveszélyes állapot, a véradás melletti elköteleződés, a stand-up működésének megfejthetetlen titka és a visszavonulás első jelei is szóba kerültek a KlikkTV Bóta Café című műsorában, ahol Aranyosi Péter őszintén beszélt pályájáról, politikáról, családról és arról is, miért nem tartja magát művésznek. A humorista egyszerre idézte fel élete legnehezebb időszakát és szórakoztatta a nézőket a rá jellemző öniróniával.

Aranyosi Péter: a Covid idején majdnem meghaltam

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!