A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót

A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább, riválisa pedig másodikként.

A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!