Szigorú etikai pórázra kerülnek az orvosok a közösségi médiában

Az Egészségügyi Minisztérium és a Magyar Orvosi Kamara közös, egyelőre vitairatként közzétett iránymutatása egyértelmű keretek közé terelné, hogyan kommunikálhatnak az orvosok a közösségi médiában. A cél: a betegbiztonság, a szakmai hitelesség és a közbizalom védelme a digitális térben is.

Szigorú etikai pórázra kerülnek az orvosok a közösségi médiában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!