Lemez nélkül jön a GTA VI, pont most erősödtek a fizikai játékeladások

A Rockstar játékának dobozos kiadása körül kialakult vita azért is érdekes, mert 17 év után először fordult elő, hogy a fizikai játékeladási számok növekedtek az USA-ban.

Lemez nélkül jön a GTA VI, pont most erősödtek a fizikai játékeladások

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!