Kezd megjönni a Microsoft esze?

További haladékot kapnak a régebbi Windowst használók. Úgy tűnik, a Microsoftnak egyelőre nem sikerül minden felhasználót rávennie a Windows 11-re való áttérésre. Bár a vállalat hosszú ideje igyekszik az új operációs rendszer használatára ösztönözni a felhasználókat, sokan továbbra is kitartanak a Windows 10 mellett. Erre reagálva a cég ismét meghosszabbította a régebbi rendszer biztonsági támogatását. […]

Kezd megjönni a Microsoft esze?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Techworld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!