A szombathelyi katolikus püspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke azt kéri, minden templomot nyissanak meg a kánikulában, hadd lehessen a templom menedékhely ebből a szempontból is.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart