Hadjar szerint a fejlesztések után is „a szokásosnak” érződik a Red Bull

A Red Bull több fejlesztéssel érkezett meg hazai versenyhétvégéjére, az Osztrák Nagydíj pénteki napja azonban nem alakult teljesen problémamentesen: Isack Hadjar szerint az autó a módosítások ellenére sem érződött gyökeresen másnak, a csapatnak pedig még bőven van tennivalója. Hadjar szerint a fejlesztések után is „a szokásosnak” érződik a Red Bull

Hadjar szerint a fejlesztések után is „a szokásosnak” érződik a Red Bull

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!