Max Verstappen menedzsere egyértelmű üzenetet fogalmazott meg a Red Bull felé a négyszeres világbajnok jövőjével kapcsolatban: a holland versenyző lojalitása továbbra is fontos, ám csak akkor képzelhető el a közös folytatás, ha győzelmekért harcolhat. Verstappen menedzsere figyelmeztette a Red Bullt: Max nem a középmezőnybe született!
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ