Király Gábor csapata feljutott, de a Haladás egyértelmű üzenetet küldött

A Király SE története során először jutott fel az NB III-ba, így a következő idényben már a Haladás ellen is pályára léphet.

Király Gábor csapata feljutott, de a Haladás egyértelmű üzenetet küldött

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!