Szén-monoxid-érzékelő jelzett egy nagykanizsai, Csengery utcai lakás fürdőszobájában, a meleg víz használata közben péntek délután.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!