Szén-monoxid-szivárgás miatt riasztották a tűzoltókat

Szén-monoxid-érzékelő jelzett egy nagykanizsai, Csengery utcai lakás fürdőszobájában, a meleg víz használata közben péntek délután.

Szén-monoxid-szivárgás miatt riasztották a tűzoltókat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!