Csoportgyőztesként jutott az egyenes kieséses szakaszba a francia válogatott a 2026-os labdarúgó-világbajnokságon. A Les Blues 4-1-re győzte le Norvégiát magyar idő szerint péntek este, a rangadóról viszont hiányzott Didier Deschamps, aki az édesanyja temetése miatt hazautazott a tornáról. A fontos siker után a szövetségi kapitányról sem feledkeztek meg, a segítője, Guy Stéphan meghatóan üzent neki.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport