„Nyissuk meg templomainkat a hőség idején!” – kéri Székely János püspök

„Amikor a forróság idején kitárjuk templomaink kapuját, ezzel egyszerre szolgáljuk embertársaink testi jólétét és lelki megerősödését, a keresztény szeretet és az egymás iránt érzett felelősség megvalósulását” – fogalmazott az MKPK elnöke.

„Nyissuk meg templomainkat a hőség idején!” – kéri Székely János püspök

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!