A Switch 2 a második leggyorsabban fogyó konzol az USA-ban, de így is elég gyengén alakult a május

Hosszú évtizedek után a legrosszabb májust produkált a Sony, de hasonló a helyzet a Microsoftnál is. A győztes a Switch 2, ami a megjelenést követő évet tekintve a második leggyorsabban fogyó konzol lett a tengerentúlon.

A Switch 2 a második leggyorsabban fogyó konzol az USA-ban, de így is elég gyengén alakult a május

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!