Egy óvodai fellépés indította el Király Linda évekig tartó küzdelmét

Hosszú és olykor fájdalmas út vezetett odáig, hogy Király Linda ma már valóban jól érzi magát a bőrében. Az énekesnő hosszú éveken át küzdött a súlyával és az önelfogadással, és – mint elmondta – a testképével kapcsolatos bizonytalanságok már egészen kisgyermekkorában gyökeret vertek. Egy óvodáskori élmény olyan mély nyomot hagyott benne, hogy hosszú időre meghatározta a saját testéhez fűződő viszonyát.

Egy óvodai fellépés indította el Király Linda évekig tartó küzdelmét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!