Nagy Ervin kultúráért felelős államtitkár bejelentette, hogy Sipos Imre színész-rendező tölti be az előadóművészetekért felelős helyettes államtitkári pozíciót. A két művész közös múltra tekint vissza, hiszen együtt végeztek a Színház- és Filmművészeti Egyetemen, és több színházi produkcióban is dolgoztak együtt. Nagy szerint Sipos kinevezése garancia arra, hogy a hazai előadóművészet megfelelő kezekbe kerül. További két helyettes államtitkárt is kinevezett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz