20 éve nem látott hőség jön, otthoni munkavégzést rendeltek el az államigazgatásban. A miniszterelnök a munkáltatók és az önkormányzatok együttműködésére is számít, a lakosságot arra kérte: figyeljenek oda egymásra.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu