A Fidesz felháborítónak tartja, hogy az aranykonvojügyben a kormány "ukrán érdekeknek megfelelően cselekszik", továbbá "zaklatja és büntetőeljárással fenyegeti a hazájuk szolgálatát becsülettel végző tisztviselőket".
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu