Magyar űrügynökséget hozna létre Tanács Zoltán és Kapu Tibor

Komoly bejelentéseket tett csütörtökön a Millenáris Parkban a tudományos és technológiai miniszter. Tanács Zoltán Kapu Tibort kérte fel a Hunor-program vezetői posztjára, valamint arra, hogy közösen fektessék le a magyar űrtevékenység következő fejezetének alapjait. A tárcavezető egy magyar űrügynökség létrehozásáról is beszélt a rendezvényen. Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján komoly bejelentéseket tett Tanács Zoltán [...] Read More... Magyar űrügynökséget hozna létre Tanács Zoltán és Kapu Tibor

Magyar űrügynökséget hozna létre Tanács Zoltán és Kapu Tibor

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!