Pesty László azt állítja, azért tűnt el februárban, mert halálosan megfenyegették

A dokumentumfilmes korábban nyilvánosan bírálta a NER korrupcióját, szerinte ezért fenyegették meg.

Pesty László azt állítja, azért tűnt el februárban, mert halálosan megfenyegették

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!