A Mandiner, a köztévé, a Hír TV, a PestiSrácok és a Megafon arca bejelentette, hogy nem csinálja tovább a fideszes propagandát a Facebookon, de a cikkünk megjelenése után közölte, hogy csak „viccelt”.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu