Veszélyes anyag szivárgott a debreceni CATL-gyárban: belső vizsgálat indult

A kínai akkugyár közlése szerint nem történt személyi sérülés, amikor a CATL debreceni üzemében mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki. A Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület szerint a hel ...

Veszélyes anyag szivárgott a debreceni CATL-gyárban: belső vizsgálat indult

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!