A kínai akkugyár közlése szerint nem történt személyi sérülés, amikor a CATL debreceni üzemében mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki. A Mikepércsi Anyák a Környezetért Egyesület szerint a hel ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu