Orbán Anita külügyminiszter bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza

A változások egy része a lejáró megbízatásokhoz kapcsolódik. A külügyminiszter szerint a cél egy professzionális diplomáciai kar felépítése.

Orbán Anita külügyminiszter bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívja vissza

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!